Zomerschaak 2023 van start gegaan

Schaakvrienden,

Het was weer een bijzonder geslaagd zomerschaakevenement! Gezellig, weer veel nieuwe gezichten, geen enkele wanklank etc. De vele loftuitingen voor het organiseren zijn uiteraard in dank aanvaard, maar anderzijds gaat er ook dank uit naar de deelnemers, zoals onze voorzitter Marco in zijn slotwoord ook aangaf: zonder deelnemers geen toernooi!

Het succes van dit jaar betekent natuurlijk dat we in de planning voor volgend seizoen gewoon weer de volgende editie van het Leithen Zomerschaak opnemen!

Dinsdag 25 juli is de SV Leithen zomerschaak van start gegaan.

Hieronder de eindstand. Zoals te zien deden uiteindelijk 37 schakers mee, van wie er acht alle twaalf rondes speelden.

Groetjos

De laatste standen zijn te zien op: https://www.svleithen.nl/zomerschaak-2023/