Zomerschaak 2024 bij sv Leithen!!

Zomerschaak 2024 bij sv Leithen!!

Ook dit jaar organiseert de Leidse schaakvereniging Leithen weer een leuk zomerevenement.  Deelname aan de inmiddels elfde editie van ons zomerschaak is gratis, gezelligheid staat voorop, de consumpties zijn nog steeds zeer aantrekkelijk geprijsd!Op vier achtereenvolgende avonden speelt iedereen telkens drie rapidpartijen (20 min p.p.p.p + 10 sec. increment per zet). Indeling geschiedt volgens het Zwitserse systeem.

De speeldata zijn vier achtereenvolgende dinsdagen: 23 en 30 juli, 6 en 13 augustus.

Het zomerschaaktoernooi wordt gehouden in De Lepelaar, Apollotoren 2, 2324 DR Leiden. Aanvang telkens om 20.30 uur, aanwezigheid om uiterlijk 20.15 uur alsmede tijdig afmelden worden zeer op prijs gesteld.

Aanmeldingen (liefst met vermelding van KNSB-rating) graag naar Tom Noom, (tomnoom @ hotmail.com).