Interne en Externe Competitie 2019/2020

Onder voorbehoud van wijzigingen

 

dinsdag 3 september 2019 Keizer Ronde 1
dinsdag 10 september 2019 Keizer Ronde 2
dinsdag 17 september 2019 ALV
dinsdag 24 september 2019 Snelschaak Voorronde 1
dinsdag 1 oktober 2019 Keizer Ronde 3
dinsdag 8 oktober 2019 Keizer Ronde 4
vrijdag 11 oktober 2019 LSG C – Leithen A
dinsdag 15 oktober 2019 Keizer Ronde 5
dinsdag 22 oktober 2019 Keizer Ronde 6
dinsdag 29 oktober 2019 Keizer Ronde 7
dinsdag 29 oktober 2019 Leithen B – Daniel Noteboom A
dinsdag 5 november 2019 Rapid Voorronde 1
dinsdag 12 november 2019 ASC C – Leithen C
dinsdag 12 november 2019 Leithen D – Sassenheim B
dinsdag 12 november 2019 Keizer Ronde 8
dinsdag 19 november 2019 Leithen B – De Zwarte Pion B
dinsdag 19 november 2019 Keizer Ronde 9
dinsdag 26 november 2019 Keizer Ronde 10
dinsdag 3 december 2019 Snelschaak Voorronde 2
dinsdag 10 december 2019 Leithen A – Voorschoten B
dinsdag 10 december 2019 Keizer Ronde 11
woensdag 11 december 2019 Leiderdorp B – Leithen B
woensdag 11 december 2019 Leiderdorp D – Leithen C
maandag 16 december 2019 Philidor E – Leithen D
dinsdag 17 december 2019 Keizer Ronde 12
dinsdag 24 december 2019 Kerst
dinsdag 31 december 2019 O&N
dinsdag 7 januari 2020 Fantasy Chess
maandag 13 januari 2020 Philidor C – Leithen A
dinsdag 14 januari 2020 Keizer Ronde 13
dinsdag 21 januari 2020 Rapid Voorronde 2
dinsdag 28 januari 2020 Leithen B – ASC B
dinsdag 28 januari 2020 Keizer Ronde 14
dinsdag 4 februari 2020 Leithen A – AAS B
dinsdag 4 februari 2020 Keizer Ronde 15
vrijdag 7 februari 2020 OEW B – Leithen D
dinsdag 11 februari 2020 Leithen C – Reynaerde C
dinsdag 11 februari 2020 Keizer Ronde 16
dinsdag 18 februari 2020 Keizer Ronde 17
dinsdag 25 februari 2020 Keizer Ronde 18
maandag 2 maart 2020 Reynaerde A – Leithen A
dinsdag 3 maart 2020 Keizer Ronde 19
dinsdag 10 maart 2020 Finale Snelschaken
dinsdag 10 maart 2020 Sassenheim B – Leithen D
dinsdag 17 maart 2020 Keizer Ronde 20
dinsdag 24 maart 2020 Keizer Ronde 21
vrijdag 27 maart 2020 Voorschoten E – Leithen C
vrijdag 27 maart 2020 LSG D – Leithen B
dinsdag 31 maart 2020 Leithen A – Utile Dulci A
dinsdag 31 maart 2020 Keizer Ronde 22
dinsdag 7 april 2020 Keizer Ronde 23
dinsdag 7 april 2020 Leithen D – Philidor E
dinsdag 14 april 2020 Leithen B – Sassenheim A
dinsdag 14 april 2020 Keizer Ronde 24
maandag 20 april 2020 Philidor B – Leithen A
dinsdag 21 april 2020 Leithen C – Daniel Noteboom C
dinsdag 21 april 2020 Keizer Ronde 25
dinsdag 28 april 2020 Finale Rapid
dinsdag 5 mei 2020 Keizer Ronde 26
dinsdag 12 mei 2020 Keizer Ronde 27
maandag 18 mei 2020 Bodegraven A – Leithen B
dinsdag 19 mei 2020 Keizer Ronde 28
dinsdag 19 mei 2020 Leithen D – OEW B
dinsdag 26 mei 2020 Leithen A – Oegstgeest B
dinsdag 26 mei 2020 Keizer Ronde 29
dinsdag 2 juni 2020 Finale – CVB
dinsdag 9 juni 2020 Finale – CVB
dinsdag 16 juni 2020 Finale – CVB
dinsdag 23 juni 2020 Finale – CVB
dinsdag 30 juni 2020 Finale – CVB
dinsdag 7 juli 2020 Finale – CVB
dinsdag 14 juli 2020 Finale – CVB
dinsdag 21 juli 2020 Zomerschaak
dinsdag 28 juli 2020 Zomerschaak
dinsdag 4 augustus 2020 Zomerschaak
dinsdag 11 augustus 2020 Zomerschaak
dinsdag 18 augustus 2020 Zomerschaak